powrót do listy

Odcinek 10., sezon 3. - JAK STWORZYĆ IDEALNY ZWIĄZEK? ŻONY HOLLYWOOD ZNAJĄ RECEPTĘ!

Odcinek 10., sezon 3. - JAK STWORZYĆ IDEALNY ZWIĄZEK? ŻONY HOLLYWOOD ZNAJĄ RECEPTĘ!
zony_hollywood_s3_odc10  Foto: TVN
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Wymarzony i zarazem niedoszły zięć Izabeli wpada w odwiedziny do jej córki. Motorowa przejażdżka oraz wieczorne szczere rozmowy przy drinku z wieloletnim przyjacielem Dustinem, skłaniają Lailę do pewnych przemyśleń. Czy ulubiony kandydat na męża dla córki jest odpowiednią partią? Czy aby na pewno Dustin jest stały w uczuciach i może dać Laili szczęście?

Monique i David jadą wypocząć do San Diego, a przy okazji żona zamierza przekonać męża do zakupu mieszkania w  tym mieście. Jednak relaks nie zwalnia nikogo z przestrzegania przepisów.  To podstawowa życiowa zasada Davida, o której nieustannie przypomina Monique. A ona w życiu kieruje się zdrowym rozsądkiem i to on wyznacza jej granice działania. Jednak w przypadku ukochanych zwierząt są absolutnie zgodni, co do reguł postępowania. Oboje kierują się  sercem. Aby wszystkie czworonogi, które odeszły, na zawsze były blisko nich, Lehmanowie wyznaczyli w ogródku specjalne miejsce na ich pochówek. Pupil sąsiadów, który właśnie zakończył swój żywot, też spocznie tam razem z nimi. Monique zadba o odpowiednie miejsce dla Buddy’ego wśród jego kumpli.

Eva D’Angelo ma swoje skarby w garderobie, a jej mąż John w garażu. I tak jak ona dobiera sukienki, torebki czy buty stosownie do okazji, tak John, w zależności od destynacji, wsiada w odpowiedni samochód. Dlaczego do pracy jeździ tylko jednym autem? John ma w tej kwestii bardzo interesującą teorię. W jakiej branży pracuje? Jak bardzo lubi przebywać  w swoim biurze? Czy potrafi skupić się na obowiązkach i nie myśleć o ukochanej żonie?

Dla Heleny i Rodrigo nadchodzi dzień dłuższego rozstania z Nicholasem. Jego wyjazd na kilka lat do Polski, na studia, stresuje całą rodzinę, w tym nawet psa Onyxa. Mnóstwo emocji, nerwowe pakowanie, wyprawa na lotnisko – jak to wszystko zniesie Helena?

Ślub Iwony i Reggiego tuż tuż. Pora na ostatnią, szaloną, imprezę przed ślubem. Wieczór kawalerski w gronie najbliższych kumpli z Chicago oraz babskie party na jachcie. Plany jednego z  przyszłych małżonków niespodziewanie się skomplikują…

zamknij
Odcinek 9., sezon 3. - KOCHAĆ… JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ! ŻONY HOLLYWOOD COŚ O TYM WIEDZĄ
Następny odcinek:

Odcinek 9., sezon 3. - KOCHAĆ… JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ! ŻONY HOLLYWOOD COŚ O TYM WIEDZĄ