Bohaterki
powrót do listy

Żanett Gromadzky

Sezon 3
Żanett Gromadzky
Żanett Gromadzky  Foto: TVN

Żanett Gromadzky to odważna, przebojowa i otwarta na ludzi kobieta, a z drugiej strony wrażliwa romantyczka, która marzy o wielkiej miłości. Ciekawość świata i chęć przeżycia przygody sprawiła, że 20 lat temu opuściła Kraśnik i wyjechała do Stanów Zjednoczonych spełniać swój american dream.

Przyjechała do znajomych, mieszkających w Nowym Jorku, i rozpoczęła studia w jednej z lepszych amerykańskich szkół - Rutgers University. O czym marzyła na początku swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych? Chciała zostać agentem FBI. Jednak po wnikliwej analizie i dzięki znajomościom z pracownikami tej instytucji, którzy rekrutowali studentów w jej szkole, dostrzegła, że rzeczywistość nie jest tak kolorowa, a nawet śmiertelnie niebezpieczna. Żanett postanowiła więc pójść inną drogą. Pozostała jednak przy pomyśle służenia społeczeństwu i rozpoczęła pracę jako radca prawny w kancelarii oraz w Sądzie Najwyższym w New Jersey, zajmując się sprawami kryminalnymi. 15 lat intensywnego nowojorskiego życia zmęczyło ją i razem z siostrą postanowiły przenieść się do słonecznej Kalifornii.

Żanett Gromadzky i Dżoana MaloneyŻanett Gromadzky i Dżoana Maloney
Foto: TVN

Dziś Żanett oprócz świadczenia usług jako radca prawny, zajmuje się też modelingiem. Pracuje dla lokalnych projektantów mody, zarówno jako modelka, jak i przy organizacji ich pokazów. Jest też w komitecie corocznych Wyborów Miss Middle East Beauty Peagant oraz wspólnie z siostrą organizuje charytatywne przyjęcia. Zafascynowana zdrowym odżywianiem, wciąż próbuje nowych przepisów, wyszukuje nowinki i stale pogłębia swoją wiedzę w zakresie dietetyki. Uwielbia także zakupy, podróże, poznawanie nowych ludzi i jak na prawdziwą romantyczkę przystało, kocha oglądać zachody słońca. Relaksuje się w spa oraz ćwicząc pilates.

Jak Żanett widzi swoją przyszłość? Przede wszystkim pragnie odnaleźć prawdziwą miłość na dobre i na złe. Jej małżeństwo się nie powiodło, ale ona wciąż wierzy w mężczyzn i marzy, by kochać i czuć się kochaną. Plany zawodowe wiąże z siostrą, ale nie chce zdradzić o jakim wspólnym biznesie myślą.

 

Zobacz zwiastun 3. sezonu!
Zobacz zwiastun 3. sezonu!

Dżoana Maloney
Następna osoba:

Dżoana Maloney

tvnpix