Bohaterki
powrót do listy

Małgosia Migdał

Sezon 2
Małgosia  Migdał

MAŁGOSIA MIGDAŁ

Rodzina: córka Ania, partner Jurek

Pochodzenie: Gdańsk Oliwa

Zawód: architekt wnętrz

 

Kobieta sukcesu i wielu talentów. Znana projektantka wnętrz, realizująca zlecenia dla zamożnych klientów w Stanach Zjednoczonych. Ciągle rozwija swój biznes. Szczęśliwa mama i niezmiennie od 20 lat zakochana w jednym mężczyźnie – Jurku. Uwielbia podróże, które stanowią dla niej inspirację w pracy zawodowej.

 

Podróż do Stanów Zjednoczonych, na którą Małgosia zdecydowała się 26 lat temu, była zarówno ucieczką od niezbyt udanego małżeństwa, jak i chęcią bycia blisko najważniejszej, osoby w jej życiu. Mama, działaczka Solidarności, wyemigrowała z kraju 6 lat wcześniej. Małgosia dołączyła do niej i jako samotna matka, razem z 2,5 letnią córką, rozpoczęła walkę o swoje marzenia. Początki nie były łatwe, jednak nie bała się wziąć sprawy w swoje ręce i wyjść szczęściu naprzeciw. Już w trzecim dniu pobytu w Stanach zapisała się do szkoły, by nauczyć się języka. Gdy zdobyła podstawy, zatrudniła się w sklepie z ubraniami dziecięcymi jako ekspedientka. To pozwoliło jej dodatkowo podszkolić angielski i umożliwiło rozpoczęcie studiów na uniwersytecie UCLA na kierunku architektura wnętrz. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas nauki w technikum budowlanym w Polsce okazały się bardzo pomocne. Wieczorami chodziła na zajęcia, a w dzień pracowała jako kelnerka lub hostessa, by zarobić na życie oraz prywatną szkołę córki.

 

Konsekwentnie dążyła do celu, którym była praca w zawodzie projektanta wnętrz.  Jeszcze na studiach otrzymała pierwsze zlecenie - renowację kościoła katolickiego. Potem przyszły kolejne: dom adwokata z Beverly Hills oraz polski konsulat w Los Angeles. Podczas realizacji tego ostatniego projektu poznała miłość swojego życia.Ostatni projekt przyniósł jej nie tylko wynagrodzenie pieniężne, ale także miłość.  Na jednym z przyjęć konsula poznała swojego obecnego życiowego partnera – Jerzego, z którym tworzy zgraną parę od blisko 20 lat. Obecnie mieszkają w przepięknym, wartym ponad 15 milionów dolarów domu, z prywatną plażą na Broad Beach, jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc w Malibu.

 

Centrum zawodowym Małgosi i Jerzego jest Beverly Hills, to tutaj mieszczą się ich biura w należącym do nich budynku. Aranżacja wnętrz to jednak nie jedyna jej pasja. Marzy o własnej twórczości. Obecnie projektuje artystyczną glazurę, a w najbliższych planach ma także autorską kolekcję mebli.  Wspólnie z Jerzym prowadzą także działalność charytatywną.

 

Rodzina jest dla niej bardzo ważna. Razem z mamą, przyrodnią siostrą i córką Anią organizują sobie babskie dni, które poświęcają wyłącznie na swoje zachcianki. Z przyjaciółkami natomiast wybiera się w dalekie podróże, które stanowią dla niej ogromną inspirację do kolejnych projektów. Raz w roku wyjeżdża również z córką. Żeby się wyciszyć udaje się na Bali, gdzie medytuje, ćwiczy jogę i odpoczywa. Jeśli chodzi o sport, uwielbia też narty, taniec, jazdę na rowerze i pilates. Moda to jej kolejny konik. Ma słabość do kapeluszy, butów i torebek.  Otaczanie się ekskluzywnymi przedmiotami sprawia jej przyjemność.

 

Zobacz też:

"Żony Hollywood" powracają już we wrześniu!
"Żony Hollywood" powracają już we wrześniu!

Helena  Kolodziey
Następna osoba:

Helena Kolodziey

tvnpix