Bohaterki
powrót do listy

Laila Dyer

Sezon 3
Laila Dyer
Laila Dyer  Foto: TVN

Przebojowa, urocza, seksowna i otwarta kobieta. To bardzo silna osobowość z wybuchowym temperamentem. Niewykluczone, że odziedziczyła go po mamie – Izabeli Yamagacie. Ma 5-letniego syna Christana. Z zawodu jest wizażystką. Na swoim koncie ma współpracę z hollywoodzkimi gwiazdami – m.in. Carmen Electrą czy Christiną Applegate oraz pracę przy pokazach mody znanych na całym świecie projektantów, takich jak np. Donna Karan. Obecnie pracuje w nowo otwartym salonie piękności. Najważniejsze w życiu jest dla niej zdrowie, a także przyszłość jej syna.

Laila urodziła się w Warszawie. Jako mała dziewczynka przeniosła się razem z rodzicami najpierw do Wiednia, następnie do Nowego Jorku, a potem do Kalifornii. Przez 12 lat pracowała jako manager i makijażystka dla światowej firmy kosmetycznej MAC. Niedawno skończyła studia oraz zrobiła licencję estetyki wyglądu zewnętrznego. Planuje razem z mamą otworzyć salon spa. Pasją Laili jest zgłębianie wiedzy z zakresu pielęgnacji skóry. Uwielbia fitness i yogę, wylegiwanie się na plaży oraz wizyty w eleganckich restauracjach.

Laila Dyer z mamą Izabelą YamagatąLaila Dyer z mamą Izabelą Yamagatą
Foto: TVN

Po 10 latach jej małżeństwo dobiegło końca. Obecnie razem z synem Christianem mieszka w domu mamy w San Clemente. I choć często różnią się podejściem do życia, manifestując swoje racje w burzliwych dyskusjach, mają z Izabelą wiele wspólnego. Między innymi pasje. Moda jest jedną z nich. Gdy Izabela prowadziła szkołę dla modelek, Laila pomagała jej w sesjach fotograficznych. Zazdrości mamie świetnych umiejętności kulinarnych oraz jest jej bardzo wdzięczna za pomoc w wychowaniu syna. Uwielbia ją za to, że jest tak otwarta i może z nią porozmawiać o wszystkim. Wybacza jej stałą kontrolę, bo dobrze wie, że mama robi to z czystej miłości.

Znajomi bardzo często proszą Lailę o rady życiowe i traktują ją jak przyjaciółkę - psychologa. Trafność jej spostrzeżeń oraz przydatne rady stanowią dla niej istny paradoks, zważywszy na fakt, że ona sama od dłuższego czasu bezskutecznie próbuje ułożyć sobie życie. Jej ideałem jest mężczyzna, który będzie kochał ją taką, jaka jest, a także kochał jej syna.

 

Zobacz zwiastun 3. sezonu!
Zobacz zwiastun 3. sezonu!

Izabela Yamagata
Następna osoba:

Izabela Yamagata

tvnpix