Bohaterki
powrót do listy

Iwona Burnat

Sezon 3
Iwona Burnat
Iwona Burnat  Foto: TVN

To ona dba o kreacje i wygląd psich pupili gwiazd Hollywood. A jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy gwiazd, są chodzącą po czerwonych dywanach reklamą jej biznesu. Razem z partnerem, znanym hinduskim wokalistą Reggiem Benjaminem, tworzą barwną parę w przemyśle rozrywkowym w Los Angeles.

Chociaż urodziła się w Chicago, jej rodzice, polscy emigranci pochodzący z Tarnowa, zadbali o to by ich córka znała ojczysty język. I gdy inne dzieci w sobotę się bawiły, Iwona razem z siostrą grzecznie chodziła równolegle do polskiej szkoły przez osiem lat. I chociaż wówczas nie znosiła faktu, że musi uczyć się, gdy ich rówieśnicy odpoczywają, dzisiaj cieszy się, że mówi po polsku.

Po ukończeniu szkoły, zajmowała się promocją klubów i restauracji w Chicago. Właśnie w pracy poznała swojego obecnego partnera – aktora i wokalistę Reggiego, nazywanego w jego ojczystym kraju hinduskim Michaelem Jacksonem. Został on zaproszony na jedną z organizowanych przez nią imprez i od tej pory są nierozłączni, a ich miłość kwitnie. Rodziny obojga zakochanych nie były jednak zachwycone wyborem swoich dzieci. Składały się na to w dużej mierze różnice wyznaniowe i kulturowe. Jednak Reggie znalazł sposób, by wkraść się w łaski ojca Iwony. Chęć kultywowania polskiej tradycji wzięła górę. Udowodnił, że potrafi bawić się jak na słowiańską duszę przystało.

Iwona Burnat i Reggie Benjamin Iwona Burnat i Reggie Benjamin
Foto: TVN

Kariera Reggiego stała się bodźcem do przeprowadzki pary do Kalifornii. Dziś żyją w pięknym domu, a w okolicy mieszkają inni znani sąsiedzi, jak np. Will Smith, Kim Kardashian czy Justin Bieber. Iwona często towarzyszy Reggiemu w licznych imprezach organizowanych przez branżę muzyczną i filmową, pokazuje się razem z nim na czerwonych dywanach. Zawsze towarzyszą im ich dwa rozpoznawane przez wszystkich psy-maskotki: Toby i Pucci.

Iwona od zawsze czuła, że ma bardzo dobry kontakt z psami, a zajmowanie się nimi sprawiało jej dużą przyjemność i satysfakcję. Gdy pod jej skrzydła trafił pierwszy podopieczny – Toby the Pomsky, wszędzie go zabierała. Traktowała go jak członka rodziny. Aby to podkreślić kupowała mu ubranka i stroiła zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjścia. Toby towarzyszył Iwonie nawet podczas ważnych wydarzeń medialnych. Gdziekolwiek się nie pojawił wzbudzał ogromne zainteresowanie, był niczym biały miś na Krupówkach, z którym wszyscy chcieli robić sobie zdjęcia. Ten słynny pies bardzo szybko stał się pupilem gwiazd. Dziś do jego fanów należy m.in. Lady Gaga, która wysłała nawet po Toby’ego prywatny samolot. Psi interes był więc naturalną koleją rzeczy w życiu Iwony, która posiada obecnie cztery psy oraz prowadzi dwie firmy. Pierwsza z nich zajmuje się opieką nad psami celebrytów. Jej zwierzęcy klienci traktowani są na najwyższym poziomie i objęci kompleksową opieką, od karmienia, poprzez spacery, odbywające się czasem nawet w specjalnych wózkach, po wyszukane zabiegi pielęgnacyjne. Z kolei firma „Toby&Pucci” produkuje ubrania i akcesoria dla psów. Jej klientami są m.in. takie gwiazdy jak: Adrienne Maloof, Eric Benet, Elon Musk. Wśród składanych zamówień są także stroje na czerwony dywan, bo wiele gwiazd ma życzenie, aby ich pociechy miały identyczne kreacje do tych, które sami wkładają. Swoją miłością do czworonogów Iwona zaraziła również swojego partnera, który wcześniej nie przepadał za psami. Dziś ich pupile mają swojego agenta, własną garderobę, wypełnioną kreacjami wieczorowymi, strojami codziennymi, plażowymi, a nawet kapokami na łódkę. Toby i Pucci zainspirowali Iwonę do napisania książki dla dzieci, której są bohaterami.

W nowym sezonie "Żon Hollywood" Iwona i Reggie będą... planować swój spektakularny ślub! Będzie widowiskowo pod każdym względem, a to z racji diametralnych różnic kulturowych i wyznaniowych obu rodzin. Co z tego wyniknie? Przekonamy się w premierowym sezonie. Trzymajcie kciuki za powodzenie ich misji ŚLUB!

 

Zobacz zwiastun 3. sezonu!
Zobacz zwiastun 3. sezonu!

Laila Dyer
Następna osoba:

Laila Dyer

tvnpix