Bohaterki
powrót do listy

Helena Deeds

Sezon 3
Helena Deeds
Helena Deeds  Foto: TVN

Helena opuściła Polskę w latach 70. Początkowo zamieszkała w Wiedniu, gdzie postanowiła spróbować swoich sił w biznesie restauracyjnym, co zresztą bardzo polubiła i co przyniosło jej pieniądze. Do tej pory jest udziałowcem w kilku restauracjach w Los Angeles.

Jak sama mówi o sobie - nie ma predyspozycji do tego, żeby pracować za biurkiem. W jej życiu ciągle musi się coś dziać, a ona musi być w ruchu. Dlatego też przeniosła się z Wiednia do Paryża, a następnie do Zurichu. Tam w hotelu Hilton poznała swojego byłego męża, Steve'a Deedsa. Steve namówił ją do przyjazdu do Los Angeles, gdzie wzięli piękny ślub na plaży. Diament w jej pierścionku zaręczynowym miał aż 7 karatów! To była wielka miłość, której owocem jest nastoletni syn Nicholas. Małżeństwo co prawda nie przetrwało, ale Helena i Steve przyjaźnili się do końca jego życia.

Helena Deeds i Rodrigo IglesiasHelena Deeds i Rodrigo Iglesias
Foto: TVN

Z obecnym partnerem - Rodrigo, Helena zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości. Rodrigo jest jednym z najbardziej cenionych agentów w Los Angeles. Dzięki niebywałemu czarowi i odrobinie ekscentryczności, potrafi zjednać sobie wielu znamienitych klientów, którym sprzedaje najdroższe rezydencje w Malibu. Zresztą sami mieszkają w jednej z takich nieziemsko pięknych willi w Malibu.

Helena to ciepła i miła osoba. Jest bardzo zapracowana i wiecznie spóźniona. Bardzo emocjonalna i trochę uparta. Ceni sobie dobre poczucie humoru, sama też dużo żartuje. To prawdziwa skarbnica anegdotek i historyjek, szczególnie z młodości w czasach PRL-u. Pamięta i zna wielu dzisiejszych polskich biznesmenów, którzy w tamtych czasach zaczynali budować swoje imperia. Bardzo lubi dobre jedzenie, dobre samochody, dobre ubrania i... dobrego szampana! Nie toleruje kłamstwa i wścibstwa. Uwielbia ćwiczyć i być „fit” - w domu ma siłownię, ale często można ją spotkać również w najbardziej ekskluzywnej sali do ćwiczeń w Malibu.

To, co niewątpliwie wyróżnia Helenę, to bardzo emocjonalna więź z Polską. Często zabiera do kraju zarówno Rodriga jak i syna Nicholasa, który bardzo dobrze mówi po polsku i interesuje się historią ojczystego kraju swojej matki. W tym sezonie dodatkowo Helena i Rodrigo dokonają wielkich transakcji związanych ze sprzedażą posiadłości wartych krocie! I to w jakim stylu!

 

Zobacz zwiastun 3. sezonu!
Zobacz zwiastun 3. sezonu!

Eva D'Angelo
Następna osoba:

Eva D'Angelo

tvnpix