Bohaterki
powrót do listy

Eva D'Angelo

Sezon 3
Eva D'Angelo
Eva D'Angelo  Foto: TVN

Eva D’Angelo to kobieta luksusowa, ale jednocześnie niesamowicie rodzinna oraz bardzo silnie związana z Polską. Jest zarządcą nieruchomości oraz właścicielką kolekcji najdroższych torebek, butów i biżuterii. Wyznacza sobie ambitne cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Co jest dla niej najważniejsze w życiu? Rodzina i przyjaciele.

Eva urodziła się i wychowała w Koninie. Opuściła Polskę w 1980 roku. Wyjechała do Wiednia, gdzie zastał ją stan wojenny. Zważywszy na sytuację polityczną w ojczyźnie, postanowiła wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Nowy rozdział w swoim życiu rozpoczęła w Nowym Jorku. Od razu zaczęła działać. Zapisała się do szkoły, zrobiła kurs na prawo jazdy oraz znalazła pierwszą pracę - jako hostessa w ekskluzywnej włoskiej restauracji. Podczas gdy ona układała sobie życie na prawym wybrzeżu, jej starszy brat mieszkał po drugiej stronie kontynentu, w Kalifornii. Eva od samego początku bardzo tęskniła za rodziną, zwłaszcza za rodzicami oraz za koleżankami ze szkoły, a także za tradycyjną polską Wigilią. Piękny amerykański świat nie rekompensował braku najbliższych wokół siebie. Po pięciu latach spędzonych w Big Apple, postanowiła przeprowadzić się do Los Angeles. Aby tęsknota za domem rodzinnym nie doskwierała tak bardzo, Eva spędzała dużo czasu na rozmowach telefonicznych z ukochaną mamą, która uczyła ją gotować tradycyjne polskie potrawy. Polska w jej życiu była stale obecna.

Eva D'Angelo z rodzinąEva D'Angelo z rodziną
Foto: TVN

Eva to spełniona mama pięknej córki Michelle. Dla niej polskość to coś więcej niż tylko znajomość języka, historii czy kultury. To część jej samej. Jak sama o sobie mówi jest już babcią. Ale póki co, pieska Mikusia, który jest jej oczkiem w głowie. Jej mąż John prowadzi własną firmę. Najbardziej lubią spędzać wspólne chwile w swoim wakacyjnym domu, w Rancho Mirage. Mąż dotrzymuje Evie kroku, jeśli chodzi o zamiłowanie do zakupów. Ona kolekcjonuje markowe torebki, buty i biżuterię, a on ekskluzywne samochody. Wspólnie z córką i Johnem są bardzo zaangażowani w działalność charytatywną. Wykorzystują swoje życiowe osiągnięcia, by pomagać innym, bardziej potrzebującym i realizują to, działając w ramach Boys & Girls Club.

O czym jeszcze może marzyć tak spełniona na każdym polu kobieta? Eva pragnie, by jej cała rodzina była zdrowa oraz aby czas tak szybko nie płynął. Z materialnych życzeń pozostają jeszcze trzy niespełnione - piękny dom nad oceanem, mieszkanie w Sopocie oraz prywatny samolot, który co prawda jest pokaźnym wydatkiem, ale ma służyć zaspokojeniu duchowych celów, czyli częstym wizytom w Polsce u ukochanej rodziny i przyjaciół. Marzy o wspaniałej przyszłości dla swojej córki. Jak sama mówi, jej marzenia się nie kończą.

A jak lubi odpoczywać, relaksować się i spędzać wolny czas? Tu sprawa ma się podobnie. Eva nie wie, co to nuda. Uwielbia grać w golfa, spacerować, jeździć na rowerze, gimnastykować się, gotować dla przyjaciół, jeździć na nartach, organizować piękne przyjęcia, meblować wnętrza i projektować domy, a także pogłębiać swoją wiedzę z zakresu biznesu. I to jeszcze nie koniec! Jej pasją jest czytanie książek, zwłaszcza religijnych oraz powieści historycznych. Ogląda dużo filmów przyrodniczych, pasjonuje ją fotografia, a także szybka jazda samochodem. Nieustannie poszukuje najskuteczniejszych diet oraz sposobów na atrakcyjny wygląd. Obecnie największą pasją Evy jest jej ogród owocowo-warzywny oraz zdrowa żywność ekologiczna. Tyle zainteresowań, a tylko 24-godzinna doba. Nic dziwnego, że jedynej rzeczy, jakiej żałuje w życiu, to fakt, że czas tak szybko płynie, a ona tylu rzeczy chciałaby jeszcze spróbować.

 

Zobacz zwiastun 3. sezonu!
Zobacz zwiastun 3. sezonu!

Iwona Burnat
Następna osoba:

Iwona Burnat

tvnpix