Bohaterki
powrót do listy

Dżoana Maloney

Sezon 3
Dżoana Maloney
Dżoana Maloney  Foto: TVN

Dżoana uwielbia wyzwania i adrenalinę, ale jednocześnie jest emocjonalną, uczuciową i pełną naturalnego wdzięku kobietą. Wciąż głodna nowych doświadczeń, kochająca podróże oraz nowe znajomości dusza towarzystwa, której nie opuszcza optymizm. Romantyczka, poszukująca miłości swojego życia. W pracy ambitna perfekcjonistka.

Do Nowego Jorku przyjechała w 2004 roku, w odwiedziny do siostry Żanett, która mieszkała tam już od dłuższego czasu. Zakochała się w tym mieście od pierwszego wejrzenia. Ta miłość zmotywowała ją do szybkiego ukończenia studiów na Uniwersytecie w Łodzi i już jako magister stosunków międzynarodowych przyjechała do Stanów Zjednoczonych. W Nowym Jorku rozpoczęła studia aktorskie, ale jednocześnie próbowała też swoich sił jako modelka. Ambicja jednak pchała ją w kierunku innych wyzwań. Rozpoczęła więc pracę w dziale marketingu oraz  sprzedaży firmy Star Boxing, współpracującej ze światowej sławy bokserami, jak Oscar de la Hoya, Tarver czy Hopkins. Przeprowadzała także wywiady i pisała artykuły na temat znanych bokserów do „Nowego Dziennika” - polskiej gazety ukazującej się w Nowym Jorku.

Żanett Gromadzky i Dżoana MaloneyŻanett Gromadzky i Dżoana Maloney
Foto: TVN

Dla Dżoany nie ma rzeczy niemożliwych. Z pewnością nie jest jej obca maksyma Walta Disneya – „Jeśli potrafisz sobie coś wymarzyć, potrafisz także to osiągnąć”.  Tak było również w przypadku jej pragnień o Wall Street. Jednak praca w firmie brokerskiej okazała się daleka od jej wyobrażeń. Całkowite poświęcenie, brak czasu dla siebie i wieczny stres – to rzeczywistość, w której nie chciała żyć. Postanowiła więc spróbować swoich sił w innej dziedzinie. Wybór padł na nieruchomości i wynajem luksusowych apartamentów. Ta branża okazała się słusznym kierunkiem.  I kiedy po ośmiu latach razem z siostrą opuściła Nowy Jork i osiedliła się w Kalifornii, postawiła na zawód rzeczoznawcy i agenta nieruchomości. Obecnie  posiada własną firmę zajmująca się wyceną  domów. Dżoana twierdzi, że czas spędzony w Nowym Jorku był bezsprzecznie wspaniałym okresem w jej życiu.

Dziś oprócz działalności na rynku nieruchomości, podbija razem z siostrą branżę eventową, organizując najgłośniejsze imprezy w Kalifornii. Wspólnie zasiadają też w komitecie organizacyjnym Wyborów Miss Middle East Beauty Peagant. Dżoana współpracuje też jako modelka ze znanymi projektantami mody, biorąc udział w pokazach.

Ogromną pasją Dżoany jest sport oraz zdrowe odżywianie. Aktywność fizyczna to dla niej sposób na życie. Regularnie ćwiczy na siłowni i eksperymentuje w kuchni ze zdrową żywnością. Jak każda kobieta ma także ogromną słabość do zakupów. Uwielbia wizyty w spa i jest uzależniona od masaży. Bezustannie poszukuje nowych doznań i wyzwań. Najważniejsze w życiu są dla niej: miłość, rodzina, zdrowie oraz przyjaciele.

 

Zobacz zwiastun 3. sezonu!
Zobacz zwiastun 3. sezonu!

Monique Lehman
Następna osoba:

Monique Lehman

tvnpix